x
m a n a k
V budove mlyna na 2-om poschodí č.dverí 203
PON - ŠTVR od 13:00 do 17:00
Zavolajte nám: 0908 413 540

O nás

Awesome Image
Awesome Image
0

Odjazdených hodín

Autoškola, ktorá vás naučí zodpovedne jazdiť

Na základe mojich 16 ročných skúseností ako inštruktor a 36 ročných skúseností ako vodič, som dospel k názoru, že je potrebné kvalitne pripravovať žiakov, budúcich vodičov, ktorí začínajú svoje prvé vodičské skúsenosti práve v autoškole a potrebujú dosať pevný základ, od ktorého sa budú odvíjať ďaľšie skúsennosti v cestnej premávke. Vodičák, okrem žiakov čo si rozširujú na iné skupiny, robíme len raz v živote, tak k tomu by sme mali pristupovať zodpovedne, ako aj zo strany autoškoly, tak aj zo strany žiaka. Situácia v cestnej premávke je zložitá (viac áut, zničené komunikácie, nedisciplinovanosť ...) a o to viac je potrebná kvalitná príprava, nakoľko naše dopravné požiadavky stúpajú a určite mi dá každý za pravdu, že je dôležité bezpečne zájsť do cieľa, do práce, k rodine. Za odrobené roky ako inštruktor som sa snažil v rámci firiem, v ktorých som pracoval čo najlepšie pripravovať žiakov, aby sa na ceste nestratili a vedeli jazdiť, čo môžu mnohí potvrdiť, a v tom aj naďalej pokračujem vo svojej firme, kde za pomoci modernej techniky, priateľského prístupu a množstva nápadov ako skvalitniť a zatraktívniť výcvik.

Naša misia

Našou misiou je poskytovať kvalitné a profesionálne vodičské vzdelávanie, ktoré pripraví našich študentov na bezpečnú a zodpovednú jazdu. Sústreďujeme sa na vytváranie dôveryhodného a pozitívneho prostredia, v ktorom budú naši žiaci získavať potrebné vodičské zručnosti a vedomosti s ohľadom na aktuálne cestné predpisy. Sme oddaní poskytovaniu prvotriednej vodičskej prípravy, ktorá zlepšuje bezpečnosť našich žiakov a pomáha im stať sa zodpovednými vodičmi.

Naša vízia

Naša vízia je stať sa najpreferovanejšou autoškolou v našom regióne, známou svojou vynikajúcou kvalitou vodičského vzdelávania a silným zameraním na bezpečnosť cestnej premávky. Chceme byť lídrami v poučovaní nových vodičov o najnovších pravidlách a technikách jazdy, a to prostredníctvom moderných a interaktívnych výukových metód. Sme presvedčení, že naši absolventi budú mať solídne vodičské zručnosti, silné základy z oblasti bezpečnosti a etiky vodiča a budú mať pozitívny vplyv na cestnú premávku.

Sme inovatívni, sme ekologickí

Každý náš študent bude mať garantovanú minimálne jednu jazdu na našom novom elektrickom vozidle Volkswagen ID3 s automatickou prevodovkou.

Jazda na elektromobile je nielen o šetrnosti k životnému prostrediu, ale aj o nových zážitkoch za volantom.

Prečo by ste mali dať príležitosť elektrickému vozidlu?

Po prvé, elektrické autá sú tiché, čisté a emisie z nich sú minimálne, čo znamená, že prispievate k zlepšeniu kvality ovzdušia a ochrane planéty. Okrem toho sú elektromobily výkonné a ponúkajú hladký a okamžitý ťah, čo robí jazdu veľmi príjemnou.

Skúšať jazdu na elektromobile znamená byť pripravený na budúcnosť. Elektrické autá stále získavajú na popularite a pochopenie, ako ich riadiť, môže otvoriť dvere k širokej škále príležitostí v budúcnosti.

Je to výzva, ktorú by ste nemali premeškať.

Dajte si šancu objaviť elektrickú jazdu a staňte sa súčasťou ekologickej revolúcie na cestách.
1000+

vyučených šoférov

0

Rokov skúseností

0

Profesionálny inštruktori

0

Autá

0

Motorky

Sme tu, aby sme vám pomohli stať sa dobrým šoférom

Naším cieľom je priniesť vodičské vzdelávanie na vyššiu úroveň a zabezpečiť, aby naši študenti mali najlepšie možné šance na úspech pri získavaní vodičského preukazu. Chceme vytvoriť stimulujúce učebné prostredie, v ktorom sa naši žiaci budú cítiť pohodlne a motivovaní. Sústreďujeme sa na individuálny prístup ku každému študentovi a poskytujeme im potrebnú podporu a sprevádzanie počas celého vodičského vzdelávania. Našim cieľom je nielen pomôcť našim žiakom získať vodičský preukaz, ale aj ich pripraviť na bezpečnú a zodpovednú jazdu, aby sa stali sebaistými vodičmi na cestách.

Profesionálna vodičská príprava

Naša autoškola ponúka profesionálnu a špecializovanú vodičskú prípravu, kde vás skúsení inštruktori naučia potrebné vodičské zručnosti, pravidlá a techniky jazdy. Tým získate dôkladné a kvalitné vzdelanie, ktoré vám pomôže stať sa zodpovedným a bezpečným vodičom.

Teoretické a praktické školenie

Naša autoškola poskytuje kombináciu teoretického a praktického školenia. Budete mať prístup k učebným materiálom, prednáškam a testom, aby ste sa naučili cestné predpisy, dopravné znaky a iné teoretické aspekty riadenia vozidla. Okrem toho budete mať príležitosť jazdiť s inštruktorom, kde získate praktické skúsenosti a zdokonalíte svoje jazdné schopnosti.

Príprava na skúšky

Autoškola vás pripraví na vodičské skúšky, ktoré musíte absolvovať na získanie vodičského preukazu. Poskytne vám potrebné informácie a prax na úspešné absolvovanie teoretickej a praktickej skúšky.

Bezpečnosť na cestách

Autoškola kládne veľký dôraz na bezpečnosť jazdy. Budete sa učiť správne reagovať na rôzne dopravné situácie, predchádzať nehodám a minimalizovať riziká. Týmto spôsobom vám autoškola pomáha rozvíjať dôraz na bezpečnosť a zodpovednosť na cestách.

Naši inštruktori

Maňák

Peter Maňák

Inštruktor
Maňák
Maňák

Ivona Lesieurová

Inštruktor

Široká ponuka kurzov a dôkladná príprava na skúšky

Awesome Image
Awesome Image

Kurzy

Pozrite si našu ponuku kurzov, kde si každé nájde to čo práve hľadá.

Viac info
Awesome Image
Awesome Image

Skúšky

Chcete vedieť ako prebiehajú skúšky a čo k nim potrebujete?

Viac info
naši študenti

Povedali o nás

Kevin

Ďakujem, každému budem odporúčať vašu autoškolu, ste najlepší.

Vilma

Najlepšia autoškola, ktorú poznám, skúsenosti len tie najlepšie. A budúcim vodičom vrelo odporúčam.

Helena

Ďakujem Vám veľmi pekne za trpezlivosť so mnou. Splnil sa mi môj druhý sen.

Andrea

Srdečne ďakujem za trpezlivosť a stálu pochvalu… Ste TOP.

Prihláška na kurz

Stiahnite si PRIHLÁŠKU, ŽIADOSŤ o udelenie vodičského oprávnenia a SÚHLAS so spracúvaním osobných údajov v pdf formáte. Vyplnené a vytlačené formuláre a žiadosť aj potvrdenú od lekára nám potom prineste osobne k nám do autoškoly v rámci otváracích hodín.

Na vrch stranky